18. 2. 2014

It's time for YouTube! (4)

 

   Toto meme vytvořila JuliaR. Jde o to sdílet nějaké video z Youtube písničku, DIY, rozhovor vlog, prostě cokoli, co vás zaujalo :) 

   Nová písnička mého oblíbeného Youtubera BriBrye! Skáču z ní radostí! Abyste pochopili proč jde do kostela, tak je to kvůli toho, že někdy na podzim požádal svou přítelkyni o ruku a budou se brát a dohromady jsou naprosto úžasní. Níže ještě přidávám další video, které spolu natočili svým budoucím dětem. :)
   Chtěla bych vám ho trochu představit, protože on je naprosto skvělý člověk. Bydlí v Irsku a hodně se věnuje charitě. Peníze, které vydělá na Youtube, na koncertech nebo prodejem triček, náramků a CDček dává charitě. Taky točí různé motivující videa pro mladé lidi, kteří se "utápí" v depresích a uvažují o sebevraždě a snaží se jim ukázat, že na světě nejsou sami. Nevím, co víc ještě napsat, takže se podívejte na jeho kanál a odebírejte ho, protože se vším, co dělá si to zaslouží! :)

Care


To our Future Child 1


Mějte se hezky
Vaše
KejBí

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Přidejte se k úspěšným - Spojte se s více než 4,000,000 investorů a obchodníků ze 170 zemí

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětSmazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...